Be in a Good Mood ENERGETIC (Bergamot-Portakal)

10001

Hızlı Kargo
24,90
19,92
%20
- +
Aracınızdaki kötü kokular size rahatsız ediyor mu ? 

Arabalar uzun süre havasız kaldıklarında ya da içinde bir şeyler yenilip içildiğinde kötü kokarlar. Yağmurlu, aşırı sıcak havalarda ve tozlu yollarda araç camlarını açamazsınız. 

Kötü kokular yolda iyi vakit geçirmenize engel olur. Aracınızda çok zaman harcıyorsanız kaliteli ve kalıcı bir araç kokusu seçmek akıllıca olacaktır. 


BE IN A GOOD MOOD araç kokuları doğal esansiyel yağlardan üretilmiştir ve sağlığınızı tehlikeye atacak yan etkileri yoktur. Özgün ve renkli tasarımıyla aracınızda size özel bir tarz oluşturur. 

Neden Be in a Good Mood Araç Kokusu


Baş ağrısı, mide bulantısı ve diğer yan etkiler veren diğer araba kokularının aksine, ürünümüz sürüş deneyiminizi geliştirmek için hoş bir aroma verir. 

Sadece ruh halinizi hafifletmez. Ayrıca hoş kokulu bir otomobil iç mekanı yaratmak için kötü kokuları ve diğer istenmeyen kokuları da ortadan kaldırır. 

Kokularımız, doğal esansiyel yağlardan üretilmiştir. Sizin ve sevdikleriniz için tam olarak güvenlidir. 
Araba kokularımızı kullanmak kolaydır. Havalandırma kapağına takın ve havayı en sevdiğiniz kokuyla doldurmak için havalandırmayı açın.  

Bizim Hikayemiz

Kimi zaman lüksün ve zarafetin kimi zaman ferahlığın kimi zaman sonsuzluğun simgesi haline gelen, binlerce yıldır insanoğlunu kendine hayran bırakan gizemli, karşı konulmaz ve büyülü bir mucizedir koku. 

Doğa bize, eşine rastlanmayacak çeşitlikte ve güzellikte kokular sunar. Bu sonsuz repertuvarda yaşayan her çiçeğin, her meyvenin, her bitkinin kendine has bir kokusu, bir notası vardır. 

İster bir bayırın eteklerinde ister bir ağacın dalında ister bir dağın zirvesinde olsun o kokulara ulaşabilmek ve o notaların karışımından eşsiz melodiler yaratabilmektir önemli olan. 

BE IN A GOOD MOOD araç kokularının 12 farklı renk ve koku çeşidinden birisi mutlaka sizin için ! 

RENGİNİ SEÇ MODUNU BELİRLE !

 

 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Kredi Kartı / Havale / Kapıda Ödeme

Copyright © 2017 - Arneva Kozmetik Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.
Tüm Hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık
whatsapp